Vertikal Telefon 0212 671 44 88 - 0532 291 89 63

MC45

Bateri Güçlü
Max Kapasite Kg. 4.500
JMG kutu tiplerini, yüksek dayanımlı yapı çeliğinin bükülmeye dayanıklı tasarımı ile tasarladı ve üretti.
Arka tekerde otomatik
Taban birimi, hidrolik teleskopik sistem ve iki manuel eklenti den oluşan kalıplanmış ve kaynatılmış kaliteli çelik levhadan yapıldı.
Ön: 4 süper elastik 18x7x8" - arka: 1 super elastic 220/50-10"
elektrik motoru 5 kW 48 V AC, izlosyon sınıfı H.
Servis freni: Ön tekerlerde pedal ile çalıştırılan hidrolik disk frenleri. Park ve acil durum freni: otomatik yerleştimeli şaft motoru üzerinde çalışan elektromanyetik tip.
elektrik motoru 9 kW 48 V AC, izlosyon sınıfı H.
Vincin hidrolik sistemi ile beslenen öncelik vanasını algılayan yüklü hidrostatik güç ile kontrol edilen hidrolik motoru arka tekerlerde.
48 V 560 Ah.
Sessiz dişli pompasıyla güç verilen. Aktüatörler, elektronik joystik ile çalıştırılan elektro-oransal hidrolik dağıtıcı ile kontrol edilir. Filitre ve güvenlik vanası. 22 MPa maks basıncı.
Dişli redüktörlü arka aks
Elektronik yük moment göstergesi
Hidrolik vinç - Vinç kolu - İz yapmaz tekerler - İnsan Sepeti -Hidrolik zincir kaldırma - Kablolu uzaktan kontrol - Telsiz uzaktan kontrol - Hidrolik çatallar.
 

Güçlü Servis Kadromuz 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde.

Satış sonrası müşteri desteği konusuna gereken önemi veren firmamız bu amaç için gerekli tüm araç, ekipman ve kadroya sahiptir. Arıza ve bakım konularında geniş bir servis kadrosu ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Resim3